Specialisté údržby / elektro a mechanická údržba 20 – 27 000 Kč/měsíc

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Okres Hradec Králové, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost, významného hráče ve svém oboru, hledáme motivovaného kandidáta/ku na pozici:
Specialisté údržby / elektro a mechanická údržba/
• Náplní Vaší práce bude ve spolupráci a koordinaci s vedoucím údržby řešit preventivní a pravidelnou a neplánovanou údržbu strojů, linek a zařízení. Montáž, opravy a údržba zařízení / mechanická a elektro část údržby/
• Pro úspěšnost na tyhle pozici je potřeba min. vyučení v oboru elektro - slaboproud , nebo strojní směr/mechanik, zámečník/
• U elektro údržby se požaduje Vyhl. 50/6, velká výhoda u mechanika jsou svářecké zkoušky/oprávnění.
• Schopnost práce v nepřežitém provozu / 12h směny/
• Zabezpečení dopravy do práce- není nepokrytá MHD
• Praxe je výhodou, ale i pro šikovné absolventy je tady prostor a zaškolení.

Nabídka a výhody:
• Velmi stabilní a úspěšná společnost, nejnovější technologie
• Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy – zaškolení
• Velmi dobré platové ohodnocení a přátelská kultura společnosti
• Bonusy a prémie, vysoké penzijné připojištění
• Nejvyšší příspěvek na stravenky
• Příjemný kolektiv

Pokud splňujete požadavky a máte o pozici zájem, prosím pošlete nám stručné CV a kontaktní údaje, ozveme se Vám obratem a domluvíme se na výběrovém řízení a detailech.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

stabilní výrobní společnost, významní hráč ve svém oboru, nejnovější technologie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2270813  Datum zveřejnění: 2.10.2015