Vedoucí výrobního týmu pro automotive

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun, Okres Rokycany, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Odpovědnost za výrobní proces a dodržení kvality dílu a dodacích termínů
- Kontrola a koordinace výrobního týmu
- Zajišťování zdrojů, informací pro podřízené
- Nastavování organizačních a komunikačních systému v týmu
- Plánování kapacit skupiny
- Kontrola BOZP a ŽP
- Komunikace napříč oddělení a s vedením
- Komunikace, mentorování, kontrola a hodnocení podřízených
- Podporovat vývoj a inovace výrobního procesu
- Reporting nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Být součástí vývoje nové technologie
- Dovolená navíc
- Možností vzdělávání
- Možnost stravování v závodní restauraci
- Příspěvek na dopravu
- Flexibilní pracovní doba
- Zajímavý bonusový program (roční, jubilejní, Vánoční prémie, výkonnostní příplatky…)

Nástup: Ihned/dohodou
Směny: 3 směnný provoz
Mzda: dle zkušenosti kandidáta

Informace o náboru

V případě zájmu budeme rádi pokud nám pošlete Váš životopis prostřednictvím tlačítka odpovědět.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pojďte se s námi podílet na splnění Vašeho snu v oblastí High- tech automotive industry.
Vaší zodpovědností na pozici TeamLeadra výroby bude, podílet se na realizaci inovativních projektů změřených na výrobu sofistikovaných odlehčených konstrukcí pro automobilový průmysl a to pro značky jako jsou Audi, Lamborghini, VW, Porsche, Ferrari, McLaren, BMW apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Střední technické vzdělání s maturitou
- Zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti
- Znalost nástrojů výroby
- Komunikativní znalost anglického anebo německého jazyka podmínkou
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Zkušeností z výrobního prostředí podmínkou, z prostředí automotive výhodou
- Praxe na pozici teamleadra výhodou
- Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2279414  Datum zveřejnění: 7.10.2015