Manažer/ka pobočky agenturního zaměstnávání - Plzeň

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši velmi úspěšnou a stabilní pobočku hledám silného a zkušeného lídra 10 členného týmu a všech aktivít pobočky.

V případě, že máte prokazatelné výsledky v oblasti vedení týmu pobočky, nebo projektů nebo obchodu v oblasti agenturního zaměstnávání, a tohle by byla ta pravá příležitost pro Vás, prosím, pošlete nám Vaše CV, ozveme se Vám obratem a domluvíme se na osobním jednání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co od nás dostanete a co nabízíme:
• profesní realizaci pro stabilní, českou společnost, jeden z lídrů v tomhle odvětví služeb
• svobodu a odpovědnost za kompletní chod, vedení a rozvoj pobočky a maximální využití Vašich zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání
• 10 zkušeních a přátelských členů týmu, které budete vést, rozvíjet a spolupracovat s nimi
• neustále zlepšování práce a spolupráce s klíčovými zákazníky, spolupráce na obchodních aktivitách, plnění KPI
• maximální využití Vašich schopností lídra, motivátora a obchodníka
• notebook, mobil, bonusy, firemní akce, lyžovačky, vodácké aktivity, relevantní finanční ohodnocení
• pěkné, nové prostory pobočky přímo v centru Plzně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

česká, úspěšná společnost, 10 let na trhu, personální služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2397231  Datum zveřejnění: 16.1.2016