Údržbář linky - vhodné i pro absolventy/ plat 20.000 Kč + osobní ohodnocení

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
23500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašimi stěžejními úkoly budou:
- údržba přístrojů, které jsou určeny k testování výrobků
- kalibrace a ověřovací metody měřících zařízení
- nacházet nová zlepšení technického vybavení za účelem zvýšení účinnosti
procesu
- odpovědnost za kontrolu zkušebního vybavení (hardware, software)
- odpovědnost za instalaci technického zařízení určeného k výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní práce pro mezinárodní společnost s 18 pobočkami po celém světě
- Zcela nové a moderní pracoviště
- Naprosto nový tým spolupracovníků
- 25 dní dovolené
- Osobní ohodnocení
- Stravenky v hodnotě 80 Kč
- Multisport Benefit karta

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete Váš životopis v češtině na adresu: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient je významná mezinárodní společnost se zaměřením na oblast servisu elektronických zařízení. V ČR působí již 10 let a zaměstnává více než 500 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- měli byste být manuálně zruční, samostatní a v
ideálním případě mít zkušenosti s údržbou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2436304  Datum zveřejnění: 20.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23500