Php programátor (backend) - velké meziříčí

XART s.r.o. (MPSV)

Záviškova 151, 594 01 Velké Meziříčí, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři webu a multimédií (25130)

Pracoviště a kontakty

Firma:XART s.r.o., IČ 29261864
Pracoviště:XART s.r.o. - pracoviště ve Velkém Meziříčí, Záviškova 151/1, 594 01 Velké Meziříčí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*PHP programátor (backend)
Téměř patnáct let vytváříme weby, eshopy a online aplikace na míru pro řadu zajímavých zákazníků nejen z Vysočiny. Stěhujeme se do nových prostor a obsazujeme novou židli PHP programátora (pro backend) v dobře zařízené kanceláři (2 minuty od D1, 25 minut od Třebíče, Jihlavy a Žďáru nad Sázavou).
Chceš pracovat na projektech, u kterých použiješ vlastní nápady a vyzkoušíš nová řešení? Chceš vidět výsledky své práce v praxi a neustále se posouvat v tom, co máš rád a v čem jsi dobrý? Jsi rád obklopen lidmi, kterým jde o stejnou věc a společně děláte na řešení, které překvapí? Pokud ano, pracuj v XARTu jako PHP PROGRAMÁTOR.
Co bys měl umět:
" Mít za sebou aspoň 3letou zkušenost s vývojem webových aplikací v PHP, znát opravdu dobře PHP5.
" Znát návrhový vzor MVC, případně další architektury webových aplikací.
" Orientovat se v relačních databázích, umět navrhnout databázový model a převést jej do syntaxe SQL.
" Mít přehled o PHP MVC open source frameworcích (Joomla!, Nette.)
" Mít zkušenosti s verzováním kódu (svn, git...).
" Orientovat se v základech práce v systému Linux (základní příkazy).
" Oceníme, pokud budeš mít praktickou zkušenost s deploymentem aplikací, filozofií testování kódu, generováním API dokumentace nebo analýzou a návrhem aplikací prostřednictvím jazyka UML.
" Adaptaci ti usnadní, pokud máš kladný vztah k psaní čitelného a čistého kódu.
Co po tobě budeme chtít:
" Budeš programovat převážně serverovou část našich aplikací, což bude zahrnovat:

o práci v týmu (frontend developer, UX designér/kodér, grafik)
o vývoj backendu redakčního systému xartCMS (PHP)
o vývoj nových komponent a balíčků, návrh jejich architektury (PHP, JS)
o vývoj nových aplikací na míru, webů nebo eshopů v našem CMS (PHP), nebo jiných technologií (Nette, Angular JS)
o vývoj interních aplikací (PHP, JS)
o úpravy na míru pro naše zákazníky
o udržování kódu, verzování
o vytváření a údržba technických dokumentací
o optimalizace kódu, a výkonu databází
" Budeš mít také možnost:
o implementovat stávající a navrhovat nové postupy vývoje a deploymentu webových aplikací,
o analyzovat požadavky klientů a rozvíjet redakční systém, online aplikace a eshopy,
o aktivně se účastnit interních vývojářských porad a ovlivňovat vývojářské vize a strategie XARTu,
o spravovat a rozvíjet firemní wiki,
o pracovat na nejmodernějším HARDWARE - našem xCLOUDOVÉM řešení, a zadávat požadavky na jeho rozvoj.
" Budeš se zlepšovat. O to se postaráme!

Co ti můžeme nabídnout:
" vzrušující, nadprůměrně zaplacenou práci v mladém, sehraném a kamarádském týmu
" práci na zajímavých projektech pro velké zákazníky včetně mezinárodních
" školení, stravenky, pravidelný teambuilding a výbornou kávu
" moderně zařízené podkrovní studio v centru Velkého Meziříčí
Preferujeme dlouhodobou spolupráci (práci na plný úvazek), ale dovedeme respektovat Tvoje potřeby. Nepodceňuj se. Pokud nesplňuješ všechny požadavky, studuješ, potřebuješ pracovat částečně z domu nebo zkoušíš podnikat, můžeme se dohodnout na individuálních podmínkách.
Podrobnosti na:
Pěkný plat, vzdělávání, stavenky, pružná prac doba, telefon, notebook, pravidelný teambuilding, příspěvek na dopravu

První kontakt telefonicky /8,00 - 17,00/ nebo emailem

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12460230740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou