Administratívny pracovník náborového oddelenia

XAWAX Jobs s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Ružomberok, okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu hľadáme nových administratívnych pracovníkov pre náborové oddelenie v Bratislave, Prešove a Ružomberku.

Náplňou práce bude:
- Komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
- Ich evidencia a agenda spojená s náborom
- Korešpondencia a príprava dokumentov
- Aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zamestnancov

- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Práca na hlavný pracovný pomer
- Zaujímavé platové ohodnotenie od 500-600 eur
- Nadštandardné zamestnanecké benefity
- Odmeny za výkon

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Xawax Jobs s.r.o. je personálna agentúra so stabilným miestom na českom i slovenskom trhu práce. Ponúkame prácu vo významných firmách v strojárenskom, automobilovom a elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

- Zodpovedný prístup k práci
- Počítačové znalosti na dobrej úrovni (Excel, Outlook, Word, Powerpoint)
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- Flexibilita

Firma Xawax Jobs s.r.o. sprostredkováva prácu najmä v oblasti strojárskeho, elektrotechnického a automobilového priemyslu na Slovensku a v Českej republike.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2086784  Datum zveřejnění: 17.4.2015