Montážní pracovníci / obrobna, slévárna

XAWAX Jobs s.r.o.

Místo práce
Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
17.08.2015
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 24000 Kč/měsíc, + příplatky za soukromé ubytování 3000,-Kč a další bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme 8 operátorů obrobny pro našeho významného kli
enta JTEKT Automotive CZECH Pardubice, s.r.o. v Pardubicích.
Náplň práce: Výroba přesných mechanických dílů do převodovek, práce ve stoje, firemní oděv a obuv.
Pracovní doba:
8h – třísměnný provoz (muži)
8h – dvousměnný provoz (ženy)
11ti hodinové směny (slévárna)

Nástup: 17.8.2015
Finanční ohodnocení: 13 100 – 20 100,-Kč
Požadované vzdělání: SOU s výučním listem – nejlépe strojnický či technický obor
Pracovní zkušenosti: zkušenost s prací ve výrobě – výhodou

Požadujeme: spolehlivé a dlouhodobé zaměstnance s chutí pracovat

Pokud jste právě vy vhodným uchazečem pošlete nám svůj životopis a nebo si domluvte osobní pohovor na telefonu: 773 741 831

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dlouhodobá práce na HPP, Ubytování, doprava hrazené zaměstnavatelem, možnost týdenních záloh, zázemí stabilní společnosti, možnost přesčasů

Informace o náboru

Nejprve zasílejte své životopisy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Firma se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek a řízení osobních automobilů. Zákazníky tvoří světoví výrobci automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jedním z předních poskytovatelů pružných personálních řešení, založených na principu dočasného pronájmu pracovní síly.
Nabízíme profesionální služby s vysokou přidanou hodnotou za dodržování platné legislativy.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2199383  Datum zveřejnění: 28.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16000 - 24000 Kč/měsíc, + příplatky za soukromé ubytování 3000,-Kč a další bonusy