Montážny pracovník vo výrobe plastových okien. Husinec, Česká republika

Personálny servis - SK, s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
Ihneď
500 - 1000 EUR/mesiac, Mzda obsahuje základ a bonusové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba, príprava a kompletizácia drevených, plastových a hliníkových okien a dverí.

- Stabilná práca
- Výhodne platové ohodnotenie
- Bonusové hodnotenie
- Zvýšenie základu mzdy po skúšobnej dobe
- Ubytovanie a doprava zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobca plastových a hliníkových okien.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax vo výrobe plastových okien výhodou.
Pozícia je vhodná pre mužov.
Rezanie, brúsenie, zváranie súčiastok pre rôzne typy okien a dverí.

Spoločnosť je jednou z popredných personálnych agentúr. Sme stabilným zamestnávateľom, firmou, ktorá vidí svoj potenciál vo svojich zamestnancoch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1713521  Datum zveřejnění: 11.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 500 - 1000 EUR/mesiac, Mzda obsahuje základ a bonusové ohodnotenie