Montáž autorádií. Nový rok- nová práca

Personálny servis - SK, s.r.o.

Miesto práce
Okres Pardubice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13000 - 20000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž autorádií, osadzovanie matičných dosiek, testovanie, balenie autorádií

- firemný odev a obuv
- príplatok za nočné zmeny
- bonusove ohodnotenie
- doprava zadarmo
- ubytovanie zadarmo

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:

0800 189 099 (SR)
800 192 292 (ČR)

Pobočky:

Bardejov - 0911 828 200, 0911 828 201, 0911 828 202, 0911 828 204, 0915 900 999, [email protected]

Vranov nad Topľou - 0911 828 206, [email protected]
Košice - 0911 337 826, [email protected]
Poprad - 0911 828 207, [email protected]
Nitra - 0911 828 203, [email protected]
Martin - 0911 828 208, [email protected]
Zvolen - 0911 828 205, [email protected]
Lučenec - 0911 838 132, [email protected]
Trenčín - 0911 838 226, [email protected]
Dolný Kubín - 0911 828 217
Brezno - 0903 990 014

Brandýs nad Labem - +420 773 737 473
Pardubice - +420 774 762 361, [email protected]
Brno - +420 773 741 814

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

výroba v elektrotechnickom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax nie je nutná, na pozíciu je pracovník zaškolený

Spoločnosť je jednou z popredných personálnych agentúr. Sme stabilným zamestnávateľom, firmou, ktorá vidí svoj potenciál vo svojich zamestnancoch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1887037  Datum zveřejnění: 17.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13000 - 20000 Kč/mesiac