Výroba dielov do prevodoviek - Pardubice

Personálny servis - SK, s.r.o.

Miesto práce
Pardubický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 1100 EUR/mesiac, pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu vo výrobe

Jednoduchá obsluha poloautomatických kovoobrábacích strojov podľa stanovených postupov. Čiastková kontrola kvality.
Výroba presných mechanických dielov do prevodoviek

- stabilná práca
- rôzne pozície (operátor vo výrobe, zlievač, skladník)
- prax nie je nutná
- obuv zabezpečená
ZDARMA ubytovanie a doprava
resp. príspevky na ubytovanie alebo dopravu

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:

0800 189 099 (SR)
800 192 292 (ČR)

Pobočky:

Bardejov - 0911 828 200, 0911 828 201, 0911 828 202, 0911 828 204, 0915 900 999, [email protected]
Vranov nad Topľou - 0911 828 206, [email protected]
Poprad - 0911 828 207, [email protected]
Nitra - 0911 828 203, [email protected]
Martin - 0911 828 208, [email protected]
Lučenec - 0911 838 132, [email protected]
Trenčín - 0911 838 226, [email protected]
Košice-0911 337 826, [email protected]
Brezno - 0903 990 014, [email protected]
Dolný Kubín - 0911 828 217, [email protected]

Pardubice - +420 774 762 361, [email protected]
Brandýs nad Labem - +420 773 741 811
Brno - +420 773 741 814

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

firma vyrába komponenty pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obrábač kovov

- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť je jednou z popredných personálnych agentúr. Sme stabilným zamestnávateľom, firmou, ktorá vidí svoj potenciál vo svojich zamestnancoch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2342502  Datum zveřejnění: 26.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 650 - 1100 EUR/mesiac, pri pohovore