It specialista/tka- systémový/á administrátor/ka

XEVOS Solutions s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sokolská třída 1263, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci (25190)

Pracoviště a kontakty

Firma:XEVOS Solutions s.r.o., IČ 27831345
Pracoviště:Sokolská třída 1263/24, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-15
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: emailem [email protected], tel. 591 140 315.

IT Specialista - Systémový administrátor

Hledá se systémák tělem i duší, technologický nadšenec se zájmem o kybernetickou bezpečnost, který se dokáže zorientovat v jakékoliv IT džungli a pomůže ji zkrotit!

Co budeš dělat?
-> spravovat a inovovat serverovou a síťovou infrastrukturu
-> testovat a nasazovat nové technologie
-> implementovat řešení pro zajištění kybernetické bezpečnosti
-> provádět konzultace, audity a penetrace zákaznických řešení
-> tykat si s cloudovými službami všeho druhu
-> zajišťovat stabilní chod klientské části IT infrastruktury
-> podílet se na strategiích rozvoje IT

Co bys měl(a) znát, mít či umět?
-> zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
-> spravovat prostředí platforem:
- Windows Server (Active Directory, DNS, RDS, ADFS, GP, IIS) a MS Exchange
- Linux/UNIX
- Office 365 a Windows Azure
-> alespoň základy administrace databázových systémů (MS SQL, MySQL)
-> networking (TCP/IP, DHCP, routing, VLANs, QoS, STP, atd.) vč. managementu přes CLI (Cisco, HPE)
-> spravovat virtuální prostředí (Hyper-V, VMware)
-> orientace a schopnost nasazení bezpečnostních řešení (ESET, AVG, Cisco, MDM, BitLocker, atd.)
-> Aktivní znalost angličtiny
-> řidičák sk. B

Výhodou je, pokud zvládáš…
-> (x)HTML, CSS
-> obsluhovat a spravovat MacOS, iOS
-> clustering
-> datacenter management
-> certifikace výrobců (Microsoft, HP, Dell, atp.)

Co nabízíme?
-> zajímavou práci v menší, ale přesto 5. nejrychleji rostoucí technologické firmě v ČR
-> motivující finanční ohodnocení
-> smlouvu na dobu neurčitou
-> libovolně naše standardní firemní benefity - od notebooku až po kafeterii
-> příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Ostravy
-> flexibilní pracovní dobu
-> sick-days i částečně home-office
-> řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst
-> přístup k posledním technologickým novinkám a produktům
-> neformální, pohodový a přátelský kolektiv

XEVOS Solutions dodává IT řešení, která pomáhají organizacím i jednotlivcům zvyšovat efektivitu a chránit jejich podnikání.

Jako systémový integrátor a poskytovatel profesionálních servisních služeb s mezinárodním přesahem zajišťujeme realizaci, technickou podporu a nadstandardní servis soukromým společnostem, veřejným institucím i významným korporacím podnikajících v různých oborech a regionech, vždy s jasným cílem zajistit spolehlivost a bezpečnost svěřených IT systémů a tím maximalizovat dostupnost provozovaných služeb.

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12121910745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní