It specialista

XH CZ a.s. (MPSV)

Místo práce
Koterovská 149, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-04-23
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:XH CZ a.s., IČ 29122554, http://www.hosting.cz
Pracoviště:XH CZ a.s., Koterovská, Koterovská 149/27, 32600 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-04-23
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického (nejlépe IT) směru, praxe v IT výhodou, aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, týmový hráč, ochota se dále vzdělávat, flexibilita. Vhodné i pro absolventy středních škol.
Znalosti podmínkou: operační syst. ( Linux, ideálně DEBIAN), administrace uživ. účtů, správa PC sítí, konfigurace síťových prvků, údržba serverů, , HelpDesk v rámci organizace Znalosti výhodou:, tvorby web-aplikací, programování v SQL, , pasivní znalost AJ
Nabízíme: zajímavou, tvůrčí a motivující práci, příjemné pracovní prostředí, mzda dle praxe, pružná pracovní doba, stravenky.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte , prosím, své životopisy na uvedený e-mail, do předmětu uveďte název pozice. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozvání k ústnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Poslední změna:2014-04-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 7370550724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou