Marketingový - á produkční specialista - tka

YELLOW POINT, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
278, 543 51 Špindlerův Mlýn, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:YELLOW POINT, spol. s r.o., IČ 26133237
Pracoviště:YELLOW POINT, spol. s r.o.- provozovna, Špindlerův Mlýn 278, 543 51 Špindlerův Mlýn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MARKETINGOVÝ - Á PRODUKČNÍ SPECIALISTA- TKA
Náplň práce:
-připravuje, realizuje a vyhodnocuje jednotlivé marketingové aktivity
-zodpovídá za marketingovou komunikaci (online, tradiční marketing) - přípravu podkladů pro kampaně, spravuje webové stránky a další komunikační kanály firmy
-řídí stanovený marketingový rozpočet
-vytváří grafické podklady (letáky, diplomy, newslettery,…)
-sledování marketingových trendů a jejich následná realizace v praxi
-zabezpečuje PR aktivity (psaní obsahu, PR článků)
-komunikuje s reklamními agenturami, tiskárnami a ostatními dodavateli služeb
-reportuje výsledky a zajišťuje administrativní činnosti spojené s marketingem (například evidence smluv apod.)
Požadavky na pracovní pozici:
-minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
-praxe v marketingu min. 1 rok
-zodpovědnost, samostatnost a důraz na kvalitu odvedené práce
-pro-zákaznické myšlení a ochotu učit se novým věcem
-dobré vyjadřovací a argumentační schopnosti
-práce v grafických programech (Photoshop, Adobe Illustrator)
-znalost AJ nebo NJ
-řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
-hlavní pracovní poměr
-zázemí silné a stabilní skupiny
-adekvátní mzdové ohodnocení
-osobní i profesní rozvoj
-příjemný mladý kolektiv a pracovní zázemí
zaměstnanecké benefity
Nástup 1. 9. 2015, nejpozději 1. 10. 2015
Životopisy zasílejte na personální oddělení, pan Zdeněk Pražan, email: [email protected]

Poslední změna:2015-07-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 9191490790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou