Manažer zimního/letního střediska Mariánské Lázně

YELLOW POINT, spol. s r.o.

Místo práce
Mariánské Lázně, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení pobočky sportovní a vzdělávací agentury Yellow point s. r. o..

Komunikace s klienty, rozdělování práce, dohled nad chodem střediska.

Podílení se na tvorbě obchodního plánu, objednávky nového vybavení a další.

Práce v mladém příjemném kolektivu, bez městského stresu, často na čerstvém vzduchu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební počítač i telefon. Oblečení i vybavení od značkových výrobců. Časté adrenalinové teambuildingy. Zprostředkování ubytování.
Zajímavé platové ohodnocení.

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, neváhejte mne kontaktovat. Uvedené podmínky jsou variabilní.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2016 (zbývá ještě 34 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo
Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost vedení kolektivu, Chuť učit se nové věci, Kladný vztah k přírodě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Yellow Point je sportovní a vzdělávací agentura. Od roku 1999 vám umožňujeme objevovat adrenalinové zážitky a zdokonalovat svoje sportovní dovednosti v letních a zimních areálech po celé České republice.

Adresa společnosti

Yellow point spol. s. r. o.
Sluštická 1627/14
100 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2724894   Datum zveřejnění: 14.9.2016