Manažer zimního/letního střediska Mariánské Lázně

YELLOW POINT, spol. s r.o.

Mariánské Lázně, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
15.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení pobočky sportovní a vzdělávací agentury Yellow point s. r. o..

Komunikace s klienty, rozdělování práce, dohled nad chodem střediska.

Podílení se na tvorbě obchodního plánu, objednávky nového vybavení a další.

Práce v mladém příjemném kolektivu, bez městského stresu, často na čerstvém vzduchu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Služební počítač i telefon. Oblečení i vybavení od značkových výrobců. Časté adrenalinové teambuildingy. Zprostředkování ubytování.
Zajímavé platové ohodnocení.

Informace o náboru

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, neváhejte mne kontaktovat. Uvedené podmínky jsou variabilní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost vedení kolektivu, Chuť učit se nové věci, Kladný vztah k přírodě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Yellow Point je sportovní a vzdělávací agentura. Od roku 1999 vám umožňujeme objevovat adrenalinové zážitky a zdokonalovat svoje sportovní dovednosti v letních a zimních areálech po celé České republice.
ID: 2724894  Datum zveřejnění: 14.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou