Stomatológ, stomatochirurg

YLUX s.r.o.

Miesto práce
Račianske mýto 1/B, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci oddelenia stomatologickej chirurgie hľadáme stomatológa, resp. stomatochirurga na rozšírenie existujúceho tímu.

Motivujúce platové ohodnotenie, možnosť individuálneho prispôsobenai pracovného času, práca v skúsenom tíme stomatológov v rámci renomovanej spoločnosti, možnosť získania nových teoretických i praktických skúseností, možnosť rozšírenia kvalifikácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatológia, stomatochirurgia

Spoločnosť YLUX s.r.o. poskytuje zdravotnú starostlivosť v oblasti stomatochirurgie, stomatológie a dentálnej hygieny. Oddelenie stomatologickej chirurgie spoločnosti YLUX s.r.o. je jedným z popredných stomatochirurgických pracovísk v rámci Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2941675  Datum zveřejnění: 28.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou