Firma YUDO s hlavním sídlem v Jižní Koreji je vedoucím světovým výrobcem v oblasti systémů horkých vtoků. YUDO disponuje globální sítí výrobních závodů, prodejních a servisních poboček. Podnik trvale investuje do stávajících trhů s cílem dosáhnout vyšší flexibility a ve snaze poskytovat vynikající služby.

Terénní pracovník prodeje / servisní technik systémů horkých vtoků (ž/m) (inženýr/ka - technik plastů)

Požadujeme:
  • úspěšně ukončené vzdělání jako nástrojař, mechanik nebo srovnatelné a ideálně předchozí znalosti z oblasti montáže systémů horkých vtoků, výroby forem nebo vstřikovací techniky
  • ochota cestovat v rámci České republiky
  • znalost MS Office
  • plynulá znalost češtiny
  • dobrá znalost angličtiny
Náplň práce:
  • akvizice nových zákazníků
  • poradenství stávajícím zákazníkům
  • technické poradenství zákazníkům
  • provádění servisní činnosti a oprav u zákazníků nebo v místním závodu
  • příprava, resp. spolupráce na přípravě servisního zásahu, např. sestavení náhradních dílů i technických údajů, koordinace termínu
  • následné hodnocení návštěvy zákazníka, vyhotovení servisních zpráv, komunikace s vedoucími projektů interně
  • kontaktní osoba v případě technických dotazů týkajících se používání
Nabízíme zajímavou práci ve společnosti zaměřené na budoucnost s vynikajícím pracovním prostředím. V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Vaši žádost na:

YUDO Germany GmbH
Humboldtstr. 30/32
70771 L. Echterdingen / Stuttgart
E-mail: [email protected]
ID: 2021822  Datum zveřejnění: 26.2.2015