Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Kontrolor kvality kabelových svazků
Elektrotechnici a technici energetici kontroly kvality, laboranti (31135)

Pracoviště a kontakty

Firma:YURA Corporation Czech, s.r.o., IČ 27843009
Pracoviště:YURA Corporation Czech, s.r.o. - Průmyslová zóna Nošovice, Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-09-26
Mzdové rozpětí:od 18000 do 21000 Kč

Požadované dovednosti:Práce s PC

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce – Areal společnosti Hyundai - Nošovice

Požadavky- ochotu pracovat, manuální zručnost, základy práce na PC, zodpovědnost

Nabízíme - přiměřené finanční ohodnocen dle praxe, stravenky,bonusovou složku za přesčasovou práci, stabilní pracovní místo na HPP, jisté zaučení

Náplň práce – kontrola kabelových svazku

Životopisy zasílejte na kristinacz@yura.co.kr do předmětu uveďte "KVALITA"

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11422350722

ID: 2748365   Datum zveřejnění: 4.10.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.