Pizzař/ka - vedoucí směny

Z + M Partner, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Přívozská 1135, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchaři v pohostinství (34343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Z + M Partner, spol. s r.o., IČ 26843935
Pracoviště:Z + M Partner, spol. s r.o. (2), Přívozská 1135/23, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do nově zřizované provozovny přijmeme pracovníka na pozici: pizzař - vedoucí směny.

Požadujeme:
- praxe s pečením pizzy podmínkou
- vyučení v oboru výhodou
- zdravotní průkaz nutný, výborné hygienické návyky
- zodpovědnost, preciznost - pizzař odpovídá za kvalitu všech vydávaných jídel
- dobré komunikační schopnosti - pizzař odpovídá za celou směnu, všechny pracovníky, rozděluje úkoly a dohlíží na jejich plnění
- dobrá orientační schopnost - pizzař plánuje rozvozy jídel po městě

Nabízíme:
- základní mzda 15.000,- + provize z prodeje každého kusu pizzy, osobní ohodnocení za výborný přístup k práci
- pracovní doba: pondělí - neděle, 11-23:00, krátký - dlouhý týden
- smlouva na dobu určitou s možným prodloužením na dobu neurčitou
- možnost spolupodílet se na vzniku nové provozovny
- nástup od 1.9.2014, práce na plný úvazek

Náplň práce:
- pracovník peče pizzu a dohlíží na fungování celé směny - zadává práci kuchařům, pomocným pracovníkům, spojuje rozvozy jídel řidičům, zodpovídá za kvalitu všech vydaných jídel (jak vlastních pizz, tak jídel připravených kuchaři)
- přijímá zboží od dodavatelů, platí faktury
- reportuje provoznímu, zodpovídá za inventury

Životopis zasílejte e-mailem na adresu: [email protected], do předmětu uveďte "Pizzař".
Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z+M Partner, spol. s r.o., IČ: 268 43 935, souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou".

Poslední změna:2014-07-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7680920751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou