Pohotovostní servisní technik/čka ozp

Z + M Partner, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Chomutov, Okres Chomutov
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
8000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií (74220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Z + M Partner, spol. s r.o., IČ 26843935
Pracoviště:Z + M Partner, spol. s r.o. - pracoviště Chomutov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 8000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme
- SŠ nebo SOU elektrotechnické vzdělání podmínkou
- osvědčení o způsobilosti podle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou
- praxe v opravách tiskáren výhodou
- zkušenosti s instalacemi výhodou
- samostatný a pozitivní přístup k práci
- aktivní řidič, vlastní auto velkou výhodou

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- pracovní úvazek zkrácený 5hod/den
- hrubá mzda 8000Kč/měsíc, hrazené výjezdy, odměny za každý výjezd
- pracovní smlouva na dobu určitou
- pracovní doba: Po - pá

Náplň práce:
- servisní činnost tiskáren, výjezdy k zákazníkům dle potřeby, kontrola stavu tiskáren a zásob spotřebního materiálu

Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z+M Partner, spol. s r.o., IČ: 268 43 935, souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou"

Pozice je vymezená pro osoby se zdravotním postižením. Do předmětu emailu prosím uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Poslední změna:2014-07-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 7718220743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou