Doručovatelé tisku - ozp

Z + M Partner, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Valchařská 3261, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-10-15
Mzdové podmínky (brutto)
6500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doručovatelé listovních poštovních zásilek (44125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Z + M Partner, spol. s r.o., IČ 26843935
Pracoviště:Valchařská 3261/17, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2014-10-15
Mzdové rozpětí:od 6500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 8.9.2014 PRACOVNÍ MÍSTO JE VYMEZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM
Požadavky: základní vzdělání, zodpovědnost, pohybovou zdatnost
Náplň práce: roznos letáků v obci dle místa bydliště
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, zkrácený úvazek 20-25 hodin/týdně, pracovní smlouva
Místo výkonu práce: Nový Jičín, Starý Jičín, Kunín, Jeseník nad Odrou, Hůrka, Starojická Lhota, Hodslavice, Hostašovice, Mořkov, Životice, Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Rybí, Závišice, Kateřinice,Trnávka, Mošnov, Skotnice, Sedlnice, Bartošovice, Fryčovice a všechny obce v okolí
Kontakt: životopis zaslat na mailovou adresu:
[email protected] do předmětu uveďte "Doručovatel NJ"

Poslední změna:2014-09-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 7862700788

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání