Asistent(-ka) obchodního týmu

Z + M Partner, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Valchařská 3261, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-07-07
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Z + M Partner, spol. s r.o., IČ 26843935
Pracoviště:Valchařská 3261/17, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-07-07
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do našeho týmu hledáme vhodného uchazeče(-ku) na pozici: Asistent(-ka) obchodního týmu:
Pozice je vhodné také pro OZP.

Místo výkonu práce: Valchařská č.p. 3261/17, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Požadujeme: obchodního ducha, výborné komunikační schopnosti, zodpovědnost, výbornou práci na PC (Excel, Word, Outlook), flexibilitu, ochotu učit se, řidičský průkaz sk.B výhodou
- min. středoškolské vzdělání s maturitou - obchodní zaměření výhodou
- orientace ve veřejných zakázkách výhodou

Náplň práce: spolupráce s obchodním zástupcem, komunikace se zákazníky, s dodavateli, podpůrná administrativa, vytváření objednávek, dodacích listů apod.
- kancelář - open space

Nabízíme: příjemný kolektiv, zázemí prosperující firmy, fixní mzda + provize z prodeje, firmení akce, benefity

Nástup ihned. Doba určitá 1 rok.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: [email protected]
Do předmětu emailu uveďte pozici, o kterou se ucházíte.

Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z+M Partner, spol. s r.o., IČ: 268 43 935, souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou".

Poslední změna:2015-07-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9185680781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou