Doručovatel/ ka tisku ozp

Z + M Partner, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Valchařská 3261, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
6500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Doručovatelé listovních poštovních zásilek (44125)

Pracoviště a kontakty

Firma:Z + M Partner, spol. s r.o., IČ 26843935
Pracoviště:Z + M Partner, spol. s r.o. - pracoviště dle místa bydliště, Valchařská 3261/17, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 6500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:29. 9.2015,a:16.11.2015, Místo je vyhrazeno pro OZP.
Místo výkonu práce: FULNEK + obce z okolí Fulneku
Náplň práce: roznos letáků v obci dle bydliště - Fulnek
Požadavky: základní vzdělání, zodpovědnost, pohybová zdatnost.
Nabízíme: flexibilní prac. doba, mzdové ohodnocení 6500,- Kč/měsíc, zkrácený úvazek 20 - 25 hod/týden.
Inf.: kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem, nechodit osobně!!! Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected], do předmětu uveďte "Doručovatel OZP."
Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z + M Partner, spol. s r.o., IČ: 26843935, souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."

Poslední změna:2015-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 9601270782

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání