Recepční

Z + M Partner, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Valchařská 3261, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-23
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční (42260)

Pracoviště a kontakty

Firma:Z + M Partner, spol. s r.o., IČ 26843935
Pracoviště:Valchařská 3261/17, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-05-23
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Prosperující společnost Z+M servis, spol. s r.o. hledá komunikativní, šikovnou posilu do svého týmu.

Náplň práce
- příjem, zpracování a vyřízení požadavků zákazníků a zaměstnanců společnosti,
- evidence přijaté a odeslané pošty,
- práce s obědovým a docházkovým systémem,
- práce s interními systémy, řešení přidělených požadavků,
- scanování, zakládání, navádění přijatých faktur,
- vyřizování telefonických hovorů - přepojování, příjem telefonických zakázek,
- práce s pokladnou, tvorba příjmových a výdajových pokladních dokladů, kontrola a proplácení účetních dokladů a faktur, evidence dokladů a jejich měsíční závěrka,
- příjem a výdej zakázek drobného prodeje,
- příjem kazet pro renovaci, reklamaci, pro vrácení a výkup,
- objednávání kancelářských potřeb pro firmu.

Možnost nástupu 23.5.2016, platové ohodnocení 17.000,- Kč/měsíc.

Kontakt: [email protected].

Abychom Vás mohli zařadit do databáze uchazečů o zaměstnání, připojte ke svému životopisu prohlášení: "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise, motivačním dopise a dalších zaslaných dokumentech dávám společnosti Z+M Partner, spol. s r.o., IČ: 268 43 935, souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi uchazečů o zaměstnání dokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou".

Poslední změna:2016-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10612730716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou