Svářeč kovů

Z O K  -  system s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mlýnská 3887, 1 2 Havlíčkův Brod, Okres Havlíčkův Brod
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Z O K - system s.r.o., IČ 63220865
Pracoviště:ZOK-system s.r.o. Mlýnský 3887,580 01 Havlíčků Brod, Mlýnská 3887, 580 01 Havlíčkův Brod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 13500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme vyučení v zámečnickém oboru, platný svářečský průkaz CO2,časovou flexibilitu.
Nabízíme práci ve stabilizované, prosperující společnosti, příspěvek na stravování, po zapracování prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, po zkušební době prémie. Své životopisy zasílejte na adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-10-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 10824010781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou