Strojírenští technici technologové, normovači

Z O K  -  system s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mlýnská 3887, 580 01 Havlíčkův Brod, Okres Havlíčkův Brod
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Z O K - system s.r.o., IČ 63220865
Pracoviště:ZOK-system s.r.o. Mlýnský 3887,580 01 Havlíčků Brod, 3887, 58001 Havlíčkův Brod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, příspěvek zaměstnavatele
Dovolená navíc, týden dovolené navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme středoškolské vzdělání technického směru, znalost práce na PC, znalost technické dokumentace.
Nabízíme práci v prosperující a stabilizované společnosti, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, týden dovolené navíc. Po zapracování možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Možnost postupu a dalšího vzdělávání.
Své životopisy zasílejte na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-03-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 10834730736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou