Obchodní manager (hodinky, šperky)

ZAGO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Cejl 40, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-10
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:ZAGO s.r.o., IČ 28741846
Pracoviště:Cejl 40/107, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-10
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obchodní manager (hodinky, šperky)
Jsme ZAGO s.r.o. a zabýváme se výhradním obchodním zastoupením hodinek a módních šperků. Mezi značky, které máme v portfoliu, patří např. NAUTICA, VERSUS VERSACE, PIERRE LANNIER či MARK MADDOX.
Za dobu svého působení jsme si vytvořili přední pozici na obchodním trhu a to především díky skvělým službám, na kterých si zakládáme.
Abychom mohli i nadále růst, potřebujeme Tebe:
Spolehlivého, pečlivého a zodpovědného člověka, kterého baví navazovat kontakty, budovat dlouhodobé vztahy a uspokojovat potřeby zákazníků.
Člověka, který touží po úspěchu a je ochoten věnovat dosažení cílů maximum své energie.
Iniciativního obchodníka s chutí posouvat svými výsledky dál sebe i firmu.
Tvým každodenním úkolem bude obchod, a to od hledání nových příležitostí až po péči o klienty a další rozvoj vztahů s nimi.
Pro dobré fungování v naší společnosti potřebuješ:
Min. 3 roky zkušeností z obchodu, ideálně v oboru (B2B velká výhoda),
řidičský průkaz sk. B a aktivně řídit,
technickou obratnost a ochotu učit se s novými programy,
znalost MS Office,
časovou flexibilitu.
Nabízíme Ti:
zázemí a prostředí rostoucí společnosti,
jistotu formou fixní mzdy + provizní systém bez omezení,
mobilní telefon s neomezeným voláním,
tablet s připojením na mobilní internet a softwarovým řešením pro zvýšení efektivity Tvé práce.
Obchodní manager bude mít základní mzdu v rozmezí 10-12000 Kč. Reálně si vydělá mnohem víc - ze zrealizovaných obchodů bude dostávat provize.
Může dosáhnout až např. na 30 000 Kč, když bude schopný.
Místo pracoviště: Brno-Zábrdovice
Region: Česko a Slovensko
Nástup: dle domluvy

Kontakt:
Ing. Barbora Kusová
[email protected]
+420 608 762 262

Pokud Tě naše nabídka zaujala, zašli prosím svůj životopis v českém jazyce a pár vět k tomu, co tě vedlo k reakci na náš inzerát prostřednictvími e-mail uvedený v kontaktech. V předmětu zprávy nezapomeň, prosím, uvést název pozice, o kterou se ucházíš.
Vaše materiály budou považovány za přísně důvěrné. Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu se zák.101/2000 Sb. Pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení v rámci činnosti ZAGO s.r.o. A to na dobu neurčitou, tj. do odvolání písemnou formou.

Poslední změna:2017-03-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12256330726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou