Vedoucí zahradního centra

Zahradní Centrum SMARAGD s.r.o. (MPSV)

Karla Havlíčka Borovského 366, 356 01 Sokolov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-20
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti obchodu (12212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Zahradní Centrum SMARAGD s.r.o., IČ 29115230
Pracoviště:Zahradní Centrum SMARAGD s.r.o. - 003, Karla Havlíčka Borovského 366, 356 01 Sokolov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-20
Mzdové rozpětí:od 20000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky p. Valíček M. 731 749 765 Po-Pá 09:00-18:00 hodin
([email protected])

Náplň práce:
- kompletní odpovědnost za správu a rozvoj zahradního centra, komunikace se zákazníkem,
- zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu a pořádek na pracovišti,
- prodej a péče o svěřený sortiment.
- vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Požadovaná kvalifikace:
- kušenosti na obdobné pozici, odborné vzdělání, nebo minimálně 2 letá praxe v oboru.
- orientace v nárocích rostlin, znalost základní fyziologie rostlin a latinského názvosloví,
nebo tyto znalosti v krátké době získat.
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, znalost cizích jazyků výhodou.

Nabízíme:
- práci v rozvíjející se společnosti, největším zahradním centru v sokolovském regionu..

Pracovní doba: dle domluvy

Místo výkonu práce: Sokolov, K.H.Borovského 366

Poslední změna:2017-03-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 11960020752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou