Učitelka mateřské školy

Základní škola a mateřská škola Bezděkov, okres Klatovy, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
166, 339 01 Bezděkov, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
17260 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a mateřská škola Bezděkov, okres Klatovy, příspěvková organizace, IČ 75006065
Pracoviště:Mateřská škola Bezděkov, Bezděkov 166, 33901 Klatovy 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 17260 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zasílejte žádost se strukturovaným životopisem na e-mail školy.

POŽADUJEME: znalost práce na PC, vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících (učitelství pro předškolní vzdělávání)

VÝHODOU: praxe, znalost AJ, hra na hudební nástroj

NABÍZÍME: příspěvek na stravování, malý kolektiv, mzda dle délky praxe

JINÉ: předpoklad přípravy besídek, kulturních vystoupení, projektových dnů, prezentace školy na veřejnosti apod., pracoviště dostupné vlakem i autobusem, mzda od 17 260 Kč dle délky praxe při plném úvazku

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 12615370794

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou