Učitel/ka v mš na zkrácený úvazek

Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Komenského 701, 743 01 Bílovec, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
4508 - 5516 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (2341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace, IČ 00848298
Pracoviště:Komenského 701/3, 743 01 Bílovec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 4508 do 5516 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z:14.12.2016,a:7.4.2017.Základní škola a Mateřská škola Bílovec,Komenského 701/3,příspěvková organizace Komenského 701/3, 743 01 Bílovec-pracoviště Stará Ves 144 příjme do zkráceného pracovního poměru:Vysokoškolské vzdělání nebo úplné středoškolské vzdělání pedagogického směru, ukončené maturitní zkouškou dle §6 Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů (ve znění zákona č. 383/2005 Sb., zákona č. 179/2006 Sb.,zákona č. 264/2006 Sb., zákona č. 189/2008 Sb., zákona č. 384/2008 Sb., zákona č.223/2009 Sb., zákona č. 227/2009 Sb.,zákona č. 422/2009 Sb., zákona č. 159/2010Sb., zákona č. 420/2011 Sb., zákona č. 198/2012 Sb. a zákona č. 333/2012 Sb.)Pracovní náplň:Vzdělávací a výchovná činnost směřující k získávání vědomostí, dovedností a návyků dětí v mateřské škole podle vzdělávacího programu. Požadavky:Spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat a maximální samostatnost,znalost práce na PC - kancelářské programy Word, Excel. Platové zařazení dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb. ( katalog prací) a nařízení vlády č. 564/2006 Sb.,podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe,8.platová třída.Podání nabídky:Nabídka bude podána v českém jazyce, pouze elektronickou poštou ve formátu PDF na adresuzadavatele: [email protected]ídka musí obsahovat: Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,platný výpis z trestního rejstříku, kontaktní údaje,strukturovaný životopis s uvedením kontaktních údajů,souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb.Další informace:Praxe není podmínkou,práce na částečný úvazek,stálá pracovní doba, dělená směna.Nástup dle dohody. Místo výkonu práce: Komenského č.p. 701/3, 743 01 Bílovec

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11864260703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)