Asistent pedagoga v zš

Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
173, 330 17 Chotíkov, Plzeň - sever
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
7000 - 9000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace, IČ 70990999
Pracoviště:Základní škola Chotíkov, okres Plzeň - sever, příspěvková organizace, Chotíkov 173, 330 17 Chotíkov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 7000 do 9000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Úvazek 0,63/25,2 hodin týdně. Přímá vyučovací činnost 24hodin týdně.
Požadavek : studium pro asistenta pedagoga § 22, odst.1, písm. b) zákona č. 563/2004 Sb.
Plat bude stanoven dle stupnice platových tarifů podle platových tříd a stupňů ( nařízení vlády ze dne 15.10.2014, příloha č. 8).
V případě zájmu o pracovní pozici, napište Váš stručný životopis a žádost o pracovní místo do 8.6.2015 do 10:00 hodin na e-mail: [email protected] nebo poštou na adresu : Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace, Chotíkov 173, 330 17 ( info o škole : www.zs-chotikov.cz ).
Na případný následný pohovor budete pozváni telefonicky v průběhu dne 8.6.2015.
Ústní pohovory proběhnou dne 10. a 11.6.2015 v odpoledních hodinách.

Poslední změna:2015-04-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-sever

číslo volného místa: 8798770770

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou