Učitel/ka 1. stupně základní školy

Základní škola a mateřská škola Holetín (MPSV)

Místo práce
178, 539 71 Holetín, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-15
Mzdové podmínky (brutto)
2856 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (2341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a mateřská škola Holetín, IČ 70999945, http://skola-holetin.cz
Pracoviště:Horní Holetín 178, 539 71 Holetín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-15
Mzdové rozpětí:od 2856 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Horní Holetín 178.
Úvazek 0,136
Celkem 3 vyučovací hodiny PRVOUKY týdně dle rozvrhu hodin (denně max. 1 vyučovací hodina), práce s odděleními malořídní školy (2-3 spojené ročníky v jedné třídě), požadujeme výbornou znalost práce s PC - software SMART Notebook, interaktivní tabule, vizualizer, mikroskop, práce s redakčním systémem školy (zveřejňování fotografií a aktualit), vzdělání podle § 3 a § 7 zákona 563/2004 Sb. (zákon o pedagogických pracovnících) v platném znění, zkušební doba 2 měsíce.

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 9406170705

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Učitelství pro základní školy
Učitelství pro základní školy