Psycholog

Základní škola a mateřská škola logopedická, Liberec, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Elišky Krásnohorské 921, 460 14 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-13
Mzdové podmínky (brutto)
22620 - 29500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pedagogičtí psychologové (26343)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a mateřská škola logopedická, Liberec, příspěvková organizace, IČ 46748059, http://www.ssplbc.cz
Pracoviště:Základní škola a mateřská škola logopedická, Liberec, příspěvková organizace - jídelna, Elišky Krásnohorské 921/22, Liberec XIV-Ruprechtice, 460 14 Liberec 14

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-13
Mzdové rozpětí:od 22620 do 29500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Psycholog ve speciálně pedagogickém centru, úvazek 1,0 (lze i nižší)
Termín nástupu: ihned
Kvalifikační předpoklady – podle zákona č. 563/2004 Sb.
Náplň práce: diagnostika dopadů zdravotního postižení ve vzdělávání, práce s klientem a jeho rodiči, spolupráce se speciálními pedagogy ve speciálně pedagogickém centru
12. platová třída
Jedná se o pedagogického pracovníka, tj. má nárok na 40 dní dovolené.
Kontakt:
- ředitel školy Mgr. Jakub Karásek, [email protected], tel. 482 416 401, 777 421 701 vedoucí - SPC Mgr. Ivana Nováková, [email protected], tel. 482 416 433, 724 327 874

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11968860750

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně