Asistent/ka pedagoga, školní asistent/ka

Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí (MPSV)

Místo práce
118, 561 51 Lukavice, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
17260 - 21930 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí, IČ 70981302
Pracoviště:Lukavice 118, 561 51 Letohrad

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 17260 do 21930 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Základní škola Lukavice, Lukavice č.p. 118, 561 51 Letohrad
Mzda dle platných plat. tabulek (dle délky praxe)
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený dle domluvy
Výše mzdy 17 260 Kč je při plném pracovním úvazku
Kvalifikační předpoklad - pedagogické, pro školního asistenta pedagogické, sociální, zdravotní
Velmi dobré pracovní prostředí
PP do 31.8.2018 i déle
Kontakt: Hubálková Ivana, ředitelka, telefonicky po - pá 7 - 14 hodin nebo e-mailem zaslat životopis, možná je i osobní návštěva

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12579800797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou