Učitel/ka mš

Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
28, 752 01 Měrovice nad Hanou, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
15534 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace, IČ 70990174
Pracoviště:Měrovice nad Hanou 28, 752 01 Kojetín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 15534 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
kvalifikace - úplné střední odborné vzdělání s maturitou se zaměřením na předškolní vzdělávání, případně vyšší vzdělání.

Nabízíme:
Plat v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb.; Pracovní smlouva na dobu určitou, následně možné prodloužení; možnost výkonu práce i na DPP

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky na čísle 581 767 504 - Mgr. Dita Červenková, ředitelka školy

Místo výkonu práce: Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace, Měrovice nad Hanou č.p. 28, 752 01 Kojetín

Poslední změna:2017-02-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kojetín

číslo volného místa: 11996690729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou