Učitel/-ka na 1. stupni zš

Základní škola a mateřská škola Mosty u Jablunkova 750, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
85, 739 98 Hrčava, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-28
Mzdové podmínky (brutto)
11310 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (2341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a mateřská škola Mosty u Jablunkova 750, příspěvková organizace, IČ 75029901
Pracoviště:ZŠ a MŠ Hrčava, příspěvková organizace, Hrčava 85, 739 98 Mosty u Jablunkova

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-08-28
Mzdové rozpětí:od 11310 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Možná kombinace s úvazkem vychovatele/-ky ve školní družině.
Požadujeme - kvalifikační předpoklady učitele na 1. stupni základní školy (zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění), praxe na malotřídní škole výhodou.
Žádost a životopis zaslat nejpozději do 28. 4. 2017 na e-mailovou adresu: [email protected], do předmětu uvést - Učitel/-ka ZŠ Hrčava.
Pracoviště: Hrčava

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třinec

číslo volného místa: 12524650768

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně