Učitel/-ka 2. stupně zš - aprobace český jazyk

Základní škola a Mateřská škola Slatina nad Zdobnicí (MPSV)

Místo práce
45, 517 56 Slatina nad Zdobnicí, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-29
Mzdové podmínky (brutto)
22620 - 29500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola Slatina nad Zdobnicí, IČ 70980730, http://www.skolaslatina.cz
Pracoviště:Slatina nad Zdobnicí 45, 517 56 Slatina nad Zdobnicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-08-29
Mzdové rozpětí:od 22620 do 29500 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt telefonicky PO - PÁ od 6:30 do 15:30 hod., zasláním životopisu na e-mail [email protected] nebo osobně po telefonické domluvě.
- VŠ
- plat dle přílohy č. 9 nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
- výhledově možnost získání pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost přidělení služebního bytu.

Poslední změna:2017-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 12690640757

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně