Vychovatel/a školní družiny

Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Ostravská 658, 743 01 Bílovec, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
11365 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé (23593)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, IČ 00848301
Pracoviště:Ostravská 658/28, 743 01 Bílovec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 11365 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z: 4.5.2016 Místo výkonu práce: ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28
POŽADAVKY: předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění (viz zákon 197/2014 Sb. s účinností od 1. 1. 2015), odborná kvalifikace pro vychovatele školní družiny podle § 6 zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících v platném znění (viz zákon 197/2014 Sb. s účinností od 1. 1. 2015), pedagogická praxe vychovatele školní družiny.
NÁPLŇ PRÁCE: Vychovatelství ve 3. Oddělení ŠD - Základní škola T. G. Masaryka Bílovec, Úvazek: 0,393
V případě zájmu o tuto pracovní pozici doložte: žádost o místo, strukturovaný životopis, kopii dokladů o absolvovaném vzdělání (Pokud z dokladů není zcela jasné, zda má uchazeč potřebnou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících v platném znění, je třeba, aby uchazeč doložil svou kvalifikaci jejím písemným potvrzením od vzdělávací instituce, ve které kvalifikaci získal. Svou kvalifikaci může uchazeč doložit také potvrzením z MŠMT ČR - viz [email protected]), uchazeči, kteří splní výše uvedené požadavky, budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Kontaktujte: paní Mgr. Renátu Fialovou e-mailem: fialova@[email protected], na tel. č. 556 410 836 nebo osobně v praconích dnech na adrese. ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, Bílovec

Poslední změna:2016-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 10720280727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou