Učitel/ka základní školy ve třídách zřízených pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami

Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Ostravská 658, 743 01 Bílovec, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
22620 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami (2352)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace, IČ 00848301
Pracoviště:Ostravská 658/28, 743 01 Bílovec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 22620 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z:14.12.2016.Místo výkonu práce:ZŠ Wolkerova 911, Bílovec,POŽADAVKY:Předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č.563/2004 Sb.o pedagogických pracovnících v platném znění(viz zákon 197/2014 Sb.s účinností od 1.1.2015), odborná kvalifikace pro učitele prvního stupně základní školy,který vykonává přímou pedagogickou činnost ve třídě zřízené pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami,v souladu s § 7, ost. 2 zákona 563/2004 Sb.v platném znění,nebo pro učitele druhého stupně základní školy,který vzdělává ve třídě zřízené pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami,v souladu s § 8, odst. 2 zákona 563/2004 Sb.,v platném znění,praxe ve vzdělávání žáků s mentálním postižením vítána.NÁPLŇ PRÁCE:Přímá pedagogická činnost ve třídách zřízených pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami -odloučené pracoviště ZŠ Wolkerova 911, Bílovec.V případě zájmu o tuto pracovní pozici doložte:žádost o místo,strukturovaný životopis,kopii dokladů o absolvovaném vzdělání.(Pokud z dokladů není zcela jasné, zda má uchazeč potřebnou kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících v platném znění,je třeba,aby uchazeč doložil svou kvalifikaci jejím písemným potvrzením od vzdělávací instituce,ve které kvalifikaci získal.Svou kvalifikaci může uchazeč doložit také potvrzením z MŠMT ČR-viz [email protected]).Uchazeči, kteří splní výše uvedené požadavky, budou pozváni k osobnímu pohovoru.Pro bližší informace kontaktujte: paní Mgr. Renáta Fialová na e-mailu: [email protected], tel. č. 556 410 836 nebo osobně v pracovní dny na adrese: ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11864620767

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Specializace v pedagogice