Asistent pedagoga v zš speciální

Základní škola a Mateřská škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995 (MPSV)

Místo práce
Petra Jilemnického 1995, 347 01 Tachov, Okres Tachov
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 13500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení (23599)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995, IČ 70842523
Pracoviště:Petra Jilemnického 1995, 347 01 Tachov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 11000 do 13500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce ZŠ a MŠ ,Petra Jilemnického č.p. 1995,347 01 Tachov
mzda dle započitatelné praxe,
počet hodin týdně 26,5
středoškolské vzdělání+studium pro asistenty pedagoga,zkušenost se vzděláváním žáků se středně těžkým,těžkým mentálním postižením a souběžným postižením více vadami
stravování,

Poslední změna:2015-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 8721060772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou