Účetní

Základní škola a mateřská škola Velké Losiny, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Osvobození 350, 788 15 Velké Losiny, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
12550 - 18890 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a mateřská škola Velké Losiny, příspěvková organizace, IČ 70940045
Pracoviště:Osvobození 350, 788 15 Velké Losiny

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 12550 do 18890 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup předpoklad 1.9.2014, na dobu neurčitou. Vzdělání min. středoškolské ukončené maturitou v oboru ekonomie - střední ekonomická škola, obchodní akademie.
Požadavky:
- Praxe v oboru min. 5 let.
- Znalost účetního systému GORDIC.
- Znalost podvojného účetnictví pro příspěvkové organizace v rozsahu účtového rozvrhu pro příspěvkové organizace (majetek, sklady, náklady, výnosy, fondy).
- Znalost zákona č. 563/1991 o účetnictví, účetních souvztažnostech a účetním rozvrhu v aktuálním znění.
- Znalost zákona č. 235/2004 o dani z přidané hodnoty v aktuálním znění.
- Znalost zákona č. 586/1992 o dani z příjmu v aktuálním znění.
- Schopnost zpracovat přiznání k dani z přidané hodnoty, přiznání k dani z příjmu právnických osob, darovací daň.
- Znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů včetně odvodů sociálního a zdravotního pojištění.
- Trestní bezúhonnost.
- Práce na PC (WORD, EXCELL, E-MAIL).
- Flexibilnost, zodpovědnost, psychická odolnost, schopnost se učit.
- Řidičské oprávnění skupiny B
Mzdové podmínky od 12 550 Kč do 18 890 Kč, podle výše započtené praxe dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění. Kontakt: v případě zájmu zaslat profesní životopis poštou nebo elektronicky. Dotazy k pracovní pozici na tel.: 583 248 430 (Jiří Ševčík, ředitel) nebo na el. adrese organizace.

Poslední změna:2014-08-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 7808710782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou