Asistent / asistentka pedagoga v zš

Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno (MPSV)

Místo práce
VI. ulice 165, 273 07 Vinařice, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
8630 - 10965 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Mateřská škola Vinařice, okres Kladno, IČ 75033119
Pracoviště:VI. ulice 165, 273 07 Vinařice u Kladna

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 8630 do 10965 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe pedagogického směru nebo alespoň ÚSO (kurz asistenta pedagoga minimálně v procesu vzdělávání výhodou), kreativita, flexibilita, znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav, občanská a morální bezúhonnost. Nástup od 1.5.2017 nebo dle dohody.
Může být i student / studentka VŠ pedagogického zaměření
Nabízíme:
obědy ve ŠJ, příspěvek na obědy z FKSP, vstřícké pracovní prostředí a možnost seberealizace
Pracovní doba dle rozvrhu: 4 hodiny denně

Životopisy zasílejte na mailovou adresu školy, do předmětu uveďte: ASISTENT PEDAGOGA

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 12493430736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou