Učitel/ka na 1. stupni zš (na malotřídní škole)

Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou (MPSV)

Místo práce
148, 517 23 Žďár nad Orlicí, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (23410)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou, IČ 75016281
Pracoviště:Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí 148, 517 23 Žďár nad Orlicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- VŠ dokončené magisterské pegadogického směru
- vhodné i pro absolventy
- pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení
- nástupní plat 16000 Kč - zařazení do platového stupně dle praxe
Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail.

Poslední změna:2014-10-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 8060970728

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně