Učitel/ka základní školy praktické 2. stupeň

Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89 (MPSV)

Místo práce
Nádražní 89, 346 01 Horšovský Týn, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-04
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami (23522)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89, IČ 70842779
Pracoviště:Základní škola a Odborná škola ,Horšovský Týn, Nádražní 89, Nádražní 89, Velké Předměstí, 346 01 Horšovský Týn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-04
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: uchazeč/ka musí splňovat kvalifikační požadavky dle zákona 563/2004 Sb. v platném znění.
Plat závisí na dosaženém vzdělání a praxi.

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 9136830708

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně