Pomocná síla do kuchyně

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ČESKÝ BROD, ŽITOMÍŘSKÁ 885, OKRES KOLÍN (MPSV)

Místo práce
Bedřicha Smetany 1307, 282 01 Český Brod, Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
8550 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní kuchaři (51203)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín, IČ 46383506
Pracoviště:Základní škola Český Brod, Žitomířská 885, ČB, Bedřicha Smetany 1307, 282 01 Český Brod

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 8550 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pomocná kuchařka, zkrácený úvazek 7 hodin.
Spolehlivost, praxe vítána.
Nabízíme práci v novém prostředí, příjemný kolektiv, vaříme dle nových trendů.
Plat bude určen dle praxe a výše úvazku (platová tabulka pro nepedagogické pracovníky).
Pracovní doba: 7:30 - 15:00
První kontakt:
telefononicky: Opršalová Romana, tel.: 734 443 745
e-mailem: [email protected]
osobně: po předchozí telefonické domluvě, 7-15h

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kolín

číslo volného místa: 12301840798

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání