Učitel/-ka 1. stupně

Základní škola Děhylov, okres Opava, příspěvková organizace. (MPSV)

Místo práce
Porubská 171, 747 94 Děhylov, Okres Opava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (23410)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Děhylov, okres Opava, příspěvková organizace., IČ 70994544
Pracoviště:Porubská 171/66, 747 94 Děhylov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Přijmeme učitele/učitelku 1.st.ZŠ pro naše dvě pracoviště v Děhylově a Dobroslavicích. Jedná se o práci na částečný úvazek (15 hodin přímé vyučovací činnosti), bez třídnictví. Požadujeme pouze danou kvalifikaci! Práce vhodná i pro absolventy. Délku pracovního poměru lze po dohodě prodloužit. Platové zařazení v 11.tř. dle praxe

Poslední změna:2014-09-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hlučín

číslo volného místa: 7908480714

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně