Úklidové práce

Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Vrchlického 630, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (91123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace, IČ 72743573, http://www.zstyrs.cz
Pracoviště:Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace - 01 (sídlo), Vrchlického 630/5, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 11000 do 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace - 01 (sídlo), Vrchlického č.p. 630/5

Úklidové práce v prostorách školy: učebny, chodby, toalety.
Pracovní doba: 12:00 - 21:00 hod.

Nabízíme: příspěvky na stravné, rekreaci.

Kontakt:
paní Bartošková, tel. 604 510 187 (volat mezi 8-12hod.), e-mail: ekonom vzsvrch.cz, možné také osobní jednání na uvedené adrese (mezi 8-12hod.).

Poslední změna:2016-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 10683300738

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání