Učitelé na 2. stupni základních škol, učitelé na 1. stupni základních škol,

Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov (MPSV)

Místo práce
Karla Čapka 119, 357 09 Habartov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
22620 - 29500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov, IČ 75006502
Pracoviště:Karla Čapka 119, 357 09 Habartov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-08-01
Mzdové rozpětí:od 22620 do 29500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: vysokoškolské pedagogické vzdělání (magisterský program - Mgr.) dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění, či zahájené studium před rokem 2014, pro výuku zejména následujících předmětů ( Anglický jazyk - Fyzika - Chemie - Informatika - Tělesná výchova - Zeměpis - Německý jazyk - Český jazyk - a přeměty 1. stupně) nebo dle domluvy.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou ( s 3 měsíční zkušební dobou) s možností prodloužení.

Místo výkonu: Karla Čapka č.p. 119, 357 09 Habartov

Způsob kontaktu uchazečů: e-mailem ([email protected])

Poslední změna:2017-05-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 12626010724

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně