Učitel/ka 1. stupně základních škol

Základní škola Jindřicha Matiegky Mělník, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Pražská 2817, 276 01 Mělník, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
22620 - 29500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 1. stupni základních škol (2341)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Jindřicha Matiegky Mělník, příspěvková organizace, IČ 47011343, http://www.zsjm-me.cz
Pracoviště:Pražská 2817, 276 01 Mělník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 22620 do 29500 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- požadujeme srdce na dlani spolu s autoritou u žáků, profesionální přístup
- nabízíme perspektivní zaměstnání, podporu vedení i kolektivu, příspěvek na rekreaci nebo sport, permanentka do bazénu a sauny
- absolvent nebo student vyššího ročníku vítán
Místo výkonu práce: Pražská 2817, 276 01 Mělník
Kontakt: Mgr. Škuta, telefonicky 7:15-16:00, životopisy zasílejte e-mailem

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 12349600785

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně