Školní asistent/ka

Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121 (MPSV)

Štítného 121, 377 01 Jindřichův Hradec, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
6000 - 8500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistenti pedagogů (5312)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Jindřichův Hradec I, Štítného 121, IČ 70981931
Pracoviště:Štítného 121, Jindřichův Hradec I, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 6000 do 8500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:klasifikační předpoklady jako u asistenta pedagoga v zákoně o pedagogických pracovnících; SŠ vzdělání - obor pedagogika nebo kurz na asistenta pedagoga;
Náplň práce:
komunikace s rodiči; zajištění přenosu informací mezi školou a rodiči; rozvoj mimoškolních aktivit; podpora pedagoga při administrativní činnosti aj.
Pracovní poměr na dobu určitou do 8/2019; zkrácený úvazek 0,5; platové zařazení - hrubá zda 6000-8500,- Kč - podle délky praxe;
Bližší informace: www.1zs.jhnet.cz

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 12317330728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou