Učitel/ka zš pro 2. stupeň (m, tv, z, čj, d)

Základní škola Linecká ulice, Č. Krumlov (MPSV)

Místo práce
Linecká 43, 381 01 Český Krumlov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-08-28
Mzdové podmínky (brutto)
22620 - 29500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé na 2. stupni základních škol (23303)

Pracoviště a kontakty

Firma:Základní škola Linecká ulice, Č. Krumlov, IČ 00583731
Pracoviště:Linecká 43, Plešivec, 381 01 Český Krumlov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-08-28
Mzdové rozpětí:od 22620 do 29500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Učitel/ka ZŠ pro 2. stupeň (M, TV, Z, ČJ, D) - vzdělání vysokoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Cení se zodpovědnost, časová flexibilita, zájem o mimoškolní činnost apod. Připlácení na stravování ve školní jídelně, připlácení na penzijní připojištění, očkování proti chřipce zdarma, 2x ročně příspěvek na vitamínové doplňky. Nástup 28.8.2017. Plat 22.620,-- - 29.500,--,-- Kč hrubého (dle praxe a platového zařazení). Kontakt: Mgr. Irena Polášková 380 309 337 nebo 737 034 280, nejlépe mezi 7. a 8. hodinou ráno; [email protected].

Poslední změna:2017-01-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11996410787

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně